Sajt

Harmincegy országban szeretik

Aktuális állásajánlatok - VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS - Budapest

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója, a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres

Kőröstej Csoport

új munkatársat keres

budapesti irodájába,

vevőszolgálati munkatárs

pozícióba

Feladatok:

• beérkező megrendelések feldolgozása, kezelése
• kapcsolattartás a vevőkörrel
• árlisták, kedvezmények, adatbázisok karbantartása
• reklamációk teljeskörű kezelése
• SAP vállalatirányítási rendszerben szereplő adatok kontrollja, fejlesztésben és tesztelésben való aktív részvétel
• számlázás támogatása
• statisztikák, jelentések készítése
• kapcsolattartók és üzletkötők munkájának segítése
• dokumentumok kezelése és archiválása

Elvárások:

• Középfokú végzettség
• Excel, Word, Outlook magas szintű felhasználói ismerete
• Kiváló logikai és elemző képesség, strukturált gondolkodásmód
• Precizitás, elkötelezettség, terhelhetőség
• Önálló, gyors és hatékony munkavégzés
• Közvetlen, pozitív személyiség, jó kapcsolatteremtő képesség
• SAP rendszer ismerete előnyt jelent

Ajánlatunk:

• Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó lehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál.
• Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség.
• Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség.
• Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások.

Vásárolna nálunk?

Nagykereskedőknek, üzletláncoknak: +36 1 239 0892